در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ نمونه مهندسی سوئیچ چندرسانه‌ای کم ظرفیت طراحی شد

  • 17 مرداد 1397
  • 15:20
  • 0 دیدگاه
  • 366 بازدید
  • Article Rating
در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات؛  نمونه مهندسی سوئیچ چندرسانه‌ای کم ظرفیت طراحی شد

نمونه مهندسی سوئیچ IMX (سوئیچ چند رسانه‌ای مبتنی بر IP کم‌ظرفیت - مدل سفیر) توسط کارشناسان گروه ارتباطات ثابت پژوهشکده فناوری ارتباطات مرکز تحقیقات مخابرات، طراحی و پیاده سازی شد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز تحقیقات مخابرات ایران، نمونه مهندسی سوئیچ IMX (مدل سفیر)، جهت تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اهداف سند برنامه ششم توسعه در بخش ICT و نیز با هدف ارتقاء سطح کیفی و امنیت ارتباطات در شبکه‌های مبتنی بر IP، طراحی و پیاده‌سازی شد.

 

استفاده از سوئیچ‌های مخابراتی و اینترنتی کم‌ظرفیت با تنوع سرویس بالا، امروزه در سازمان‌های کوچک، متوسط و بزرگ، شرکت‌های مخابراتی در مناطق شهری کوچک و روستایی و به ویژه FCP هایی که سرویس صوتی- تصویری ارائه می دهند، یک ضرورت است.

 

به کارگیری فناوری‌های نوین، ساختار ماژولار مبتنی بر IP و حمایت از انواع سرویس‌های صوتی و تصویری تا ۱۰ هزار پورت، از جمله ویژگیهای این سوئیچ است.

 

با بومی سازی این محصول، هزینه‌های پشتیبانی سیستم، کاهش یافته و قابلیت توسعه آن به ظرفیت‌های بالاتر نیز، وجود دارد. همچنین به کارگیری روش‌های امن سازی سیستم، باعث می‌شود که این محصول، قابلیت به‌کارگیری در بخش حاکمیتی را نیز داشته باشد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.